Programma

Op deze pagina treft u het wedstrijdprogramma voor de senioren en de jeugd aan. 

Vanaf augustus 2021 spelen de volgende jeugdteams hun thuiswedstrijden in Heeg:
O.H.H. JO8-2 | O.H.H. JO9-2 | O.H.H. JO10-2 | O.H.H. JO11-1 | O.H.H. JO14-1 | O.H.H. JO15-1 | O.H.H. JO17-3 | O.H.H. JO17-2

Bekijk hier de complete verdeling van de thuiswedstrijden van O.H.H.

Datum Tijd Thuis Uit Info
2 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 SJO DFC JO15-2
2 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1JM Heerenveense Boys JO11-2JM
2 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 Balk JO11-2
2 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 vv Sneek Wit Zwart JO9-2
2 okt 9:00 LSC 1890 JO9-4 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2
2 okt 9:00 vv Sneek Wit Zwart JO8-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1JM
2 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2JM SDS JO8-1
2 okt 9:45 Heerenveense Boys JO10-1JM SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1
2 okt 10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-2 Walde De JO10-1JM
2 okt 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 Flevo Boys JO17-2
2 okt 10:30 Balk JO14-1JM SJO Oudega/HJSC/Heeg JO14-1
2 okt 10:30 S.C. Stiens JO13-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1JM
2 okt 11:55 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-2JM Balk MO13-1
2 okt 12:00 S.F. Deinum JO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1
2 okt 12:00 Zeerobben JO17-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2
2 okt 12:15 Hardegarijp 2 Heeg 2
2 okt 14:00 IJVC 3 Heeg 3
2 okt 14:30 Willemsoord 1 Heeg 1
9 okt 8:45 Flevo Boys JO13-4 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-2JM
9 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 vv Sneek Wit Zwart JO19-2
9 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 QVC JO17-1
9 okt 9:00 ST IJVC/Blauwhuis JO11-1JM SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1JM
9 okt 9:00 Oeverzwaluwen JO11-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2
9 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1 SJO RVLC JO10-1
9 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 Blauwhuis JO9-1
9 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1JM SC Bolsward JO8-2
9 okt 9:00 vv Nijland JO8-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2JM
9 okt 10:00 Akkrum JO15-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1
9 okt 10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO14-1 De Weide JO14-1
9 okt 10:00 SC Bolsward JO9-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1
9 okt 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 Balk JO17-1
9 okt 10:15 NOK JO10-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-2
9 okt 10:50 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1JM Leovardia JO13-1
9 okt 12:15 Heeg 2 The Knickerbockers 6
9 okt 14:30 Heeg 1 Heerenveense Boys 1
9 okt 14:30 Heeg 3 ONS Sneek 4
15 okt 19:30 Oudega 45+1 Heeg 45+1
15 okt 20:00 Heeg 45+1 HJSC 45+1
15 okt 20:30 Woudsend 45+1 Heeg 45+1
16 okt 10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1JM Bakhuizen JO8-1JM
16 okt 14:30 Scharnegoutum'70 1 Heeg 1
23 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 ONS Sneek JO15-3
23 okt 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-2JM Balk JO13-3
23 okt 10:45 Scharnegoutum'70 JO17-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1
23 okt 10:45 SC Bolsward JO17-3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2
23 okt 10:45 SC Franeker JO13-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1JM
23 okt 12:30 Workum JO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1
23 okt 13:30 Rijperkerk 2 Heeg 2
23 okt 13:30 vv Sneek Wit Zwart JO14-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO14-1
23 okt 14:30 Heeg 1 DWP 1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!