Cookie beleid vv Heeg

De website van vv Heeg is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Bordsponsoren

Sponsor Website
Autobedrijf de Lang http://autobedrijfdelang.nl
Autobedrijf F Hoogterp http://autobedrijfhoogterp.nl
Autobedrijf Vakgarage De Hoop www.garagedehoop.nl
Bakkerij Ypma www.bakkerijypma.nl 
Bar Dancing Discotheek D Aldwal www.aldwal.nl
Bartele Bakker Grondwerken  
Bergstra Wonen & Zonwering www.bergstrasneek.nl
Bij Heerma Verzekeringen | Dutsen www.bijheerma.nl | www.dutsen.nl
Bijstra Afbouw www.bijstra-afbouw.nl
Boubedriuw Heech www.bbheech.nl
By AnnaMarije www.byannamarije.nl
Bouwbedrijf R. Kingma http://kingmabouw.nl
Bouwbedrijf Vellinga www.vellingabouw.nl
De Jong Watersport en Kampeerartikelen www.dejongwatersport.nl
De Swetser Heerenveen heerenveen.deswetser.nl 
Dirk’s Multi Service  
Eetcafé De Boeier www.deboeierheeg.nl
Elektrotechnischbedrijf H. van der Pol www.poltechniek.nl
ELJO's - Your solid solution  www.eljos.nl
Fa Kooistra en Kuiper http://kooistrakuiper.nl
Fourages & Melktransport Fa J vd Heide & Zn www.vanderheide-fourages.nl
Funderingstechniek Heeg www.funderingstechniekheeg.nl
Gaastmeer Design www.gaastmeerdesign.nl
't Gerecht www.gerechtheerenveen.nl
Hego Buiten www.hegobuiten.nl
Hirudotherapie Friesland www.hirudotherapiefriesland.nl
Hotel Café Restaurant De Watersport http://dewatersportheeg.nl
IJB Groep www.ijbgroep.nl
Igrotech Installatie Techniek www.igrotech.nl
Installatiebedrijf Piso www.pisoinstallatie.nl
Interactie Bouw www.interactiebouw.nl
Jako www.jakosport.nl
Jansen Yachtpainting https://www.facebook.com/Jansenyachtpainting/
JUKEMA-arsjitekt www.jukema.eu 
Kapsalon Paula https://nl-nl.facebook.com/kapsalonpaulaheeg/
Kuindersma Verzekeringen & Hypotheken www.kuindersma.nl 
Lands Welvaeren Pannenkoekrestaurant https://www.facebook.com/welvaeren/
Leenstra Bouw & Kraanservice http://www.leenstrabks.nl/
Loonbedrijf zand- en grondhandel Attema www.attemaheeg.nl
Looper Fietsen www.looperfietsen.nl
Merito B.V. www.merito.nl
Miedema Sails www.miedemasails.nl
MLH Trans www.mlhtrans.nl
Nauta Heeg BV Staalbouw www.staalbouwnauta.com
NextPage www.nextpage.nl
Ottenhome Heeg B.V. http://ottenhomeheeg.nl
Peut Attema Heeg www.sicoattema.nl
Plus Gerritsma www.plusgerritsma.nl
Prins van Oranje BV www.prinsvanoranje.nl
Profile Rodenburg www.profiledefietsspecialist.nl/winkels/profile_rodenburg_hendrikkade/
Rabobank Sneek ZuidwestFriesland www.rabobank.nl
RH Lasservice http://rhlasservice.nl/
Saloncharters Piet Hettinga www.saloncharter.com
Scheepsmotoren Heech www.scheepsmotorenheech.nl
Schrale Makelaars & Rentmeesters http://makelaarsudwestfryslan.nl
Sinne ICT http://sinneict.nl
Stad Sneek Assurantiën  
Stichting Watersport Heeg www.heegerwal.nl
Woninginrichting Aan-huis.nl www.tapijthuissneek.nl
Veenstra BV Schilders Coatings www.vsheeg.nl
VONK! www.vonkwerkt.nl
Vrienden van v.v. Heeg  
Walinga Transport B.V. www.walinga-transport.nl
Wietec Koffie- en Espressotechniek www.wietec.nl
XXXL Winkeltje www.xxxl-winkeltje.nl
Zee van Hout en Meer www.zeevanhoutenmeer.nl 
Zeilmakerij Mare www.zeilmakerijmare.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!